Оптичний блог

Як підібрати кольорові лінзи для карих очей

Як підібрати кольорові лінзи для карих очей - linza.com.ua

Поява в світі засобів м'якою корекції зору розкрили безліч можливостей для людей, які мучилися від поганого зору, а окуляри не особливо їх задовольняли. Зручність використання мкл в повсякденному житті зуміли оцінити вже мільйони людей. Носити лінзи - це зручно, це комфортно, це ефективна корекція, це мінімальні витрати в часі, це непомітно.

Перераховувати гідності корекції поганий зір за допомогою засобів контактної корекції можна дуже довго. Великий прорив в цій сфері було здійснено тоді, коли в сімействі мкл з'явився абсолютно новий вид - кольорові лінзи.

Початок епохи косметичних лінз співпав з кінцем 20 століття. У той час голлівудські кінорежисери дуже любили звертатися до тем фантастики і фентезі. На екранах раз у раз з'являлися містичні, казкові герої, які заворожували глядачів своїми неперевершеними костюмами і гримом. А щоб образи здавалися більш реалістичними, сценаристи і художники картин звернулися до офтальмологічним компаніям з виробництва контактних лінз з проханням створити щось таке, щоб непомітно перефарбовувати очі, робили їх абсолютно неймовірними.

Саме тоді, виробники контактних лінз випустили під замовлення Голлівуду свої перші кольорові і карнавальні контактні лінзи. Це був своєрідний прорив, як в кінематографі, так і в контактній корекції. Слід зазначити, що найперші кольорові мкл були дуже-дуже дорогими, звичайні споживачі тільки мріяли хоч раз спробувати цю новинку. Але з часом все стає доступним. Ось так сталося і з кольоровими лінзами.

 

Підбір кольорових лінз для карих очей

21 століття подарувало нам справжній достаток кольоровий корекції зору: косметичні, карнавальні, відтінків, кольорові лінзи. Все це доступно в будь-який оптиці або в спеціалізованих інтернет-магазинах. Вибір насправді дуже великий. І сьогодні більшість пацієнтів губляться в здогадах, який же колір вибрати, що буде гарніше. Особливо це турбує людей з карими очима. Ви запитаєте - Чому?

Володарів карих очей дуже багато. І насправді, їм досить складно знайти контактні прилади що перекривають цей темний колір. Часто трапляються ситуації, коли, займаючись самоподбором, люди розчаровуються кольоровими лінзами, тому що виглядають вони не так, як хотілося б.

Головне правило, яке повинні знати всі, в тому числі і носії карих очей - щоб правильно, без розчарування підібрати свої перші кольорові кл, потрібно звернутися до фахівця - лікаря оптометристів. За допомогою спеціальних приладів відбувається діагностика зору і вивчення очей. Позначивши вірні параметри, в залежності від кольору, відтінку райдужної оболонки очей доктор рекомендує вам підходять лінзи.

Також у багатьох оптиках сьогодні існує така послуга, як примірка кольорових лінз. Тільки цей спосіб напевно підкаже вам, які ж засоби відтінків або кольорові лінзи підійдуть карих очей.

Пам'ятайте, тільки спробувавши, ви зрозумієте, як будуть виглядати на ваших очах ті чи інші кольорові лінзи. Підібрати колір, який красиво перекриє карі очі, по картинці практично неможливо.

Сумісність кольорових лінз з карими очима

Карі очі можуть бути настільки різними, що поставивши поруч двох людей з начебто однаковим кольором очей, ви моментально знайдете масу відмінностей:

 • відтінок;
 • вкраплення;
 • наявність окантовки райдужної оболонки;
 • плями.

Залежно від насиченості власного карого кольору, слід підбирати кольорові контактні прилади. Давайте розглянемо основні варіанти сумісності кольорових лінз з карими очима:

 • якщо ваші карі очі мають зелені вкраплення, або на світлі можуть подібно хамелеонам міняти колір, швидше за все, слід звернути увагу на лінзи зелені, болотні, жовті, сірі і кольору морської хвилі. Вони будуть виглядати досить природно, не кидаючись в очі;
 • теплий відтінок карого добре перекриють медові, зелені, сірі, блакитні, яскраво-сині лінзи;
 • якщо ваш коричневий колір дуже темний, зверніть увагу на кольорові мкл для темних очей - волошковий колір, зелений, золотий, сірий;
 • універсальним кольором, який якісно перекриє будь-коричневий, можна вважати фіолетовий. А якщо до нього додано темний ободок - ваші очі будуть здаватися дуже яскравими і ляльковими, що в деяких випадках виглядає досить виграшно.

Наш інтернет-магазин пропонує вам дуже великий і різноманітний вибір лінз, які допоможуть змінити колір ваших очей, додати вашому образу більшої виразності, якоїсь родзинки і барвистого настрою. Ми працюємо з багатьма виробниками для того, щоб вам було з чого вибрати, і ви залишилися задоволені своєю покупкою і новим кольором очей. Серед найбільш популярних брендів, які створюють дуже красиві, а головне якісні та безпечні лінзи, ми виділили:

 • Alcon Ciba Vision. Створюють широку лінійку мкл Fresh Look (кольорові і відтінків для світлих і темних очей з різними термінами носіння і заміни), Air Optix Colors (кольорові мкл з особливою технікою вкраплення кольору всередину матеріалу);
 • Bausch & Lomb. Їх кольорові мкл SofLens Natural Colors, на 3 місяці носіння, здатні перекрити будь-, навіть дуже темний колір очей;
 • OkVision. Мають величезну лінійку кольорових і відтінків лінз різного ступеня фарбування - Fusion так само карнавальні - Fusion Fancy зі всілякими малюнками на будь-яке свято.
Похожие статьи
Більше новин