ua

Обмін та повернення в LINZA.UA

Відповідно до ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів», товар належної якості може бути повернутим протягом чотирнадцяти календарних днів, не рахуючи дня купівлі, якщо такий товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та ярлики (відсутні будь-які сколи, подряпини та інші механічні пошкодження).

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів". Згідно Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 липня 2005 року №360, поверненню не підлягають вироби медичного призначення належної якості (п. 16 Порядку).

Повернення товару належної якості можливе при пред’явленні споживачем розрахункового документа, виданого споживачеві разом з проданим товаром, або відтвореного на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (QR-коду), що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланого електронного розрахункового документа на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти.

ПОВЕРНЕННЯ СОНЦЕЗАХИСНИХ ОКУЛЯРІВ ТА ОПРАВ

Ви можете повернути сонцезахисні окуляри або оправу протягом 14-ти календарних днів з моменту придбання, якщо товар знаходяться в первісному стані без пошкоджень (подряпин, відколів). Для повернення вам необхідно звернутися до контактного центру для отримання подальших інструкцій. 

ПОВЕРНЕННЯ М'ЯКИХ КОНТАКТНИХ ЛІНЗ, АКСЕСУАРІВ ДО НИХ, РОЗЧИНІВ І ЗВОЛОЖУЮЧИХ КРАПЕЛЬ

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» та Наказу МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16): контактні лінзи, засоби догляду за ними і розчини, належать до лікарських засобів і предметів санітарії та гігієни, тому поверненню та обміну не підлягають.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПРИ ОТРИМАННІ 

При отриманні товару уважно перевіряйте вміст Вашого замовлення. Ви можете відмовитися від замовлення безпосередньо в момент доставки, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки у своїй непошкодженій оригінальній упаковці.