Обмін та повернення

Всі товари, представлені на сайті, зареєстровані в Україні у встановленому порядку та мають сертифікати відповідності. Працюючи безпосередньо з постачальниками товару, ми гарантуємо належну якість продукції.

Відповідно до п.16 Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення, затвердженого Наказом МОЗ №360 від 19.07.2005 р.,  вироби медичного призначення належної якості поверненню не підлягають.

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) затверджено Постановою КМУ №172 від 19.03.1994 р.

У разі придбання виробів медичного призначення неналежної якості, якщо недоліки виявлено у межах терміну придатності, споживач має право вимагати або заміни їх на вироби медичного призначення належної якості, або повернення сплачених ним коштів. При цьому, відповідно до частини 11 ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів", вимоги споживача щодо виробів медичного призначення розглядаються після пред’явлення споживачем розрахункового документа, передбаченого Законом України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", що отриманий ним під час купівлі саме цього товару, та доказ того, що вироби медичного призначення неякісні, тобто не відповідають вимогам, встановленим виробником.

При отриманні товару уважно перевіряйте вміст вашого замовлення. Ви можете відмовитися від замовлення безпосередньо в момент доставки, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки в своїй неушкодженій оригінальній упаковці.

Претензії на можливий брак лінзи приймаються від покупців, у яких є рецепт на ці лінзи і лінзи носяться не вперше. Це стосується і кольорових лінз.