Мій кабінет
3% 5% 7% 10%
ua

Контактні лінзи Interojo

Interojo – південнокорейська оптична компанія, яка виробляє засоби контактної корекції зору як для внутрішнього споживчого ринку, так і для міжнародної торгівлі. Заснували компанію у 2000 році. Новітні технології вміло поєднують із лікувальними можливостями. Це дозволяє клієнтам не лише скоригувати дефекти зору, але й позбутися багатьох офтальмологічних проблем. Основна технологія компанії, що використовується у виготовленні більшості продукції - High Definition – технологія високої чіткості; асферичний дизайн лінз та ін.

16
Фільтри
Бренд
Додавання (ADD)
Діоптрійність (Sph)
Циліндр (Cyl)
Базова кривизна (BC)
Вісь (AXE)
Колір лінз
Режим заміни
Тип лінзи
Обрано:
INTEROJO
Очистити все
Приєднуйся до Linza Club,
користуйся персональними сервісами, експертизою та програмою винагород:
Зберігач рецептів
Для окулярів та лінз, персонально для вас та ваших близьких, з веденням історії ваших діагностик і рецептів.
Програма винагород
З першої покупки:
-3%-5%-7%-10%
Промокоди,
Подарунки,
Персональні
пропозиції.
Автоповторювач
замовлень
Повторюйте будь-яке попереднє замовлення
в 2 кліка, замість стандартної
процедури оформлення.
Закриті розпродажі
Отримуйте анонси розпродажів та акцій,
а також персональні пропозиції
по обраним товарам.
Реєстрація

Технології контактних лінз Interojo

Крім корекції лінзи даної компанії мають лікувальний ефект - виводять рівень зору на високу чіткість, а також виправляють астигматизм і пресбіопію на ранніх стадіях. Це досягається завдяки застосуванню власної технології компанії High Definition.

Для виправлення викривлень зору (збільшення ясності, контрастності і глибини) використовується технологія створення лінз з асферичним дизайном, де для кожної діоптрії і товщини розробляється унікальна геометрія. Це дозволяє забезпечити бездоганну посадку на очі, виключивши відмінності у зображенні при тиск століття або при моргання.

Результатом даних технологій і застосування високоякісних полімерів стали лінзи з високим ступенем комфорту, здатні повністю забезпечити чудове зір. У виготовленні застосовується Sodium Hyaluronat (гіалуронова кислота), яка дозволяє зберігати високу зволоженість виробів набагато довше, ніж у інших виробників.

Переваги корейської продукції

Продукція від Інтероджо виділяється наступними перевагами:

Унікальні розробки швидко виділили виробника серед конкурентів і вивели його на світовий ринок. На даний момент технологічний прогрес компанії розвивається і доповнюється новими оригінальними рішеннями в виготовленні мультифокальних, кольорових, сферичних, торических лінз, а також супутніх аксесуарів. Продукцію корейської компанії Interojo ви можете придбати на нашому сайті.