ua

Контактні лінзи Gelflex

3 товари
Фільтри
Контактні лінзи Sea Clear GELFLEX
6 шт.
Авторизуйся і отримай знижку до -10%
139 грн
Контактні лінзи Sea Clear High Definition GELFLEX
1 шт.
Авторизуйся і отримай знижку до -10%
178 грн
Контактні лінзи Sofclear GELFLEX
6 шт.
Авторизуйся і отримай знижку до -10%
100 грн

У 1971 році оптик Д. Езекіль з Австралії створив бренд Gelflex. Спільно з видатними офтальмологами того часу він став розвивати цей напрямок з метою масового виробництва якісних контактних засобів корекції зору. Завдяки копіткій праці компанія стала відомою не тільки у себе на батьківщині, але і в усьому світі.

Читати далі

Унікальність контактних лінз Gelflex

 

Всі вироби компанії оснащені високим ступенем захисту від ультрафіолету, що в результаті стало головною відмітною особливістю їх продукції. Також Гелфлекс використовують патент на технологію Radial EDGЕ, яка дозволяє отримати з високоякісних полімерних матеріалів ультратонкі і міцні лінзи з закругленими краями.

 

Дуже тонкий профіль і унікальний дизайн краю дають можливість комфортного і безпечного носіння виробів, а також дозволяють поліпшити чіткість зору на периферії. Асферичні лінзи Гелфлекс з неионного полімеру мають таке співвідношення товщини центру і краю, яке забезпечує доступ до кисню для рогівки ока. Такі лінзи стійкі до відкладень, тому не викликають відторгнення.

Переваги продукції Gelflex

 

Мета компанії - забезпечити за доступну ціну відмінний комфорт і якість виробів для корекції зору. Продукція даної компанії має ряд істотних переваг:

  • головне виробництво в Західній Австралії;
  • австралійський контроль якості;
  • високий рівень кислородопроницаемости виробів;
  • відмінні оптичні показники.

Широкий асортимент компанії представлений склеральну, кольоровими, торическими, дитячими, біфокальними, а також унікальними тонуючими косметичними лінзами, які кардинально змінюють колір очей. Також вироби створюються за індивідуальним рецептом із застосуванням сучасних методів виправлення рефракції зору у дітей і дорослих. Продукцію компанії Gelflex ви можете купити на нашому сайті.