Мій кабінет
3% 5% 7% 10%
ua

Контактні лінзи Gelflex

 

Gelflex - компанія, що займається розробкою передових технологій у сфері контактної корекції зору, а також випускає найкращі зразки усіх видів м’яких контактних лінз. У 1971 році компанію заснували в Австралії. Завдяки потужним технологіям та працівникам найвищої категорії за 35 років існування Gelflex розробила значну кількість технологій, які нині застосовують для виготовлення найкращих контактних лінз.

4
Фільтри
Бренд
Додавання (ADD)
Діоптрійність (Sph)
Циліндр (Cyl)
Базова кривизна (BC)
Вісь (AXE)
Колір лінз
Режим заміни
Тип лінзи
Обрано:
GELFLEX
Очистити все
Приєднуйся до Linza Club,
користуйся персональними сервісами, експертизою та програмою винагород:
Зберігач рецептів
Для окулярів та лінз, персонально для вас та ваших близьких, з веденням історії ваших діагностик і рецептів.
Програма винагород
З першої покупки:
-3%-5%-7%-10%
Промокоди,
Подарунки,
Персональні
пропозиції.
Автоповторювач
замовлень
Повторюйте будь-яке попереднє замовлення
в 2 кліка, замість стандартної
процедури оформлення.
Закриті розпродажі
Отримуйте анонси розпродажів та акцій,
а також персональні пропозиції
по обраним товарам.
Реєстрація

Унікальність контактних лінз Gelflex

Всі вироби компанії оснащені високим ступенем захисту від ультрафіолету, що в результаті стало головною відмітною особливістю їх продукції. Також Гелфлекс використовують патент на технологію Radial EDGЕ, яка дозволяє отримати з високоякісних полімерних матеріалів ультратонкі і міцні лінзи з закругленими краями.

Дуже тонкий профіль і унікальний дизайн краю дають можливість комфортного і безпечного носіння виробів, а також дозволяють поліпшити чіткість зору на периферії. Асферичні лінзи Гелфлекс з неионного полімеру мають таке співвідношення товщини центру і краю, яке забезпечує доступ до кисню для рогівки ока. Такі лінзи стійкі до відкладень, тому не викликають відторгнення.

Переваги продукції Gelflex

Мета компанії - забезпечити за доступну ціну відмінний комфорт і якість виробів для корекції зору. Постійний попит на продукцію у покупців, а також виключно позитивні відгуки досягаються завдяки впровадженню нових технологій і розробок у виробництві. Продукція даної компанії має ряд істотних переваг:

Широкий асортимент компанії представлений склеральну, кольоровими, торическими, дитячими, біфокальними, а також унікальними тонуючими косметичними лінзами, які кардинально змінюють колір очей. Також вироби створюються за індивідуальним рецептом із застосуванням сучасних методів виправлення рефракції зору у дітей і дорослих. Продукцію компанії Gelflex ви можете купити на нашому сайті.