ua

Розчини для очищення лінз Maxima Optics

1 товар
Фільтри
Розчин для очищення лінз Maxima Maxima Optics
100мл
360мл
250мл
Авторизуйся і отримай знижку до -10%
165 грн

Maxima Optics – відома британська компанія, яка займається продажем засобів контактної корекції зору – м’яких контактних лінз, а також засобів по догляду за ними – розчинів, крапель. Компанія виготовляє повний арсенал лінз, які наразі відомі у світі – від одноденних силікон-гідрогелевихі лінз до традиційних. Найбільш популярними товарами у нас стали розчини Maxima Elite та краплі Maxima Revital Drops.

Читати далі

Переваги контактних лінз і розчинів Maxima

Брендовий лінійка засобів контактної корекції зору включає в себе:

  • М'які КЛ на 1 день з високим змістом вологи і Киснепроникністю. Асферичні одноразові лінзи забезпечують чіткий зір при будь-яких умовах.
  • КЛ безперервного режиму носіння. Такі вироби мають підвищену зволоженість, стійкі до відкладень, ультратонкий профіль краю сприяє комфортному надягання і носіння.
  • Вироби денного режиму носіння представлені лінзами щомісячної, квартальної і піврічний заміни. Завдяки застосуванню біосумісних матеріалів і новітніх технологій виготовлення досягнутий максимальний рівень комфорту для очей.
  • У кольорових КЛ використовується застосування точкового малюнка і темного обідка, які природно змінюють колір і надають райдужній оболонці ока натуральний вигляд.

Однією з останніх унікальних розробок компанії є багатофункціональний розчин Maxima Elite. При невеликій ціні і високій якості він є одним з лідерів продажів серед засобів по догляду за КЛ. Це обумовлено наступними причинами:

  • підходить для всіх типів м'яких КЛ;
  • дезінфікуючі властивості забезпечують повну безпеку носіння;
  • активні речовини рідини забезпечують одночасну очищення і зволоження МКЛ;
  • зволожуючий водорозчинний агент покриває рогівку, знімає роздратування і забезпечує максимальний комфорт протягом усього дня.

Популярний бренд Maxima в нашому інтернет-магазині

У нас ви можете замовити гідрогелеві і силікон-гідрогелеві кошти контактної корекції зору Maxim різних режимів носіння і термінів заміни.

Одночасно з МКЛ офтальмологи рекомендують придбати багатофункціональний розчин для правильного догляду та безпечного і комфортного носіння лінз. Ви можете купити флакон об'ємом 100 мл або 360 мл. Варто враховувати, що велика упаковка має набагато більш вигідну і привабливу ціну.

Всі товари цього бренду виготовлені на підприємствах світового рівня, мають міжнародні сертифікати і відповідають європейським стандартам якості.