ua

Розчини та краплі INTEROJO

Товарів не знайдено

Компанія Інтероджо була заснована в 2000 році в Південній Кореї та займається виробництвом засобів контактної корекції зору. Незважаючи на молодість компанії, контактні лінзи Interojo заслужили довіру у користувачів. Причина цього — використання передових технологій у виробництві.

Читати далі

Технології контактних лінз Interojo

 

Для виправлення дефектів зору (збільшення ясності, контрастності і глибини) використовується технологія створення лінз з асферичним дизайном, де для кожної діоптрії і товщини розробляється унікальна геометрія. Це дозволяє забезпечити бездоганну посадку на очі.

Результатом застосування новітніх технологій і високоякісних полімерів стали лінзи з високим ступенем комфорту, здатні повністю забезпечити чудовий зір. У виготовленні застосовується Sodium Hyaluronat (гіалуронова кислота), яка дозволяє зберігати високу зволоженість виробів набагато довше, ніж в інших виробників.

Переваги корейської продукції

 

Продукція від Інтероджо виділяється наступними перевагами:

 

  • прийнятною ціною;
  • тільки позитивними відгуками;
  • широким асортиментом.

 

Унікальні розробки швидко вивели Interojo на світовий ринок. Наразі технологічний прогрес компанії триває і доповнюється новими оригінальними рішеннями у виготовленні мультифокальних, кольорових, сферичних, торичних лінз, а також супутніх аксесуарів.