Мій кабінет
3% 5% 7% 10%
ua

Interojo

0

Interojo – південнокорейська оптична компанія, яка виробляє засоби контактної корекції зору як для внутрішнього споживчого ринку, так і для міжнародної торгівлі. Заснували компанію у 2000 році. Новітні технології вміло поєднують із лікувальними можливостями. Це дозволяє клієнтам не лише скоригувати дефекти зору, але й позбутися багатьох офтальмологічних проблем. Основна технологія компанії, що використовується у виготовленні більшості продукції - High Definition – технологія високої чіткості; асферичний дизайн лінз та ін.

Технології контактних лінз Interojo

Крім корекції лінзи даної компанії мають лікувальний ефект - виводять рівень зору на високу чіткість, а також виправляють астигматизм і пресбіопію на ранніх стадіях. Це досягається завдяки застосуванню власної технології компанії High Definition.

Для виправлення викривлень зору (збільшення ясності, контрастності і глибини) використовується технологія створення лінз з асферичним дизайном, де для кожної діоптрії і товщини розробляється унікальна геометрія. Це дозволяє забезпечити бездоганну посадку на очі, виключивши відмінності у зображенні при тиск століття або при моргання.

Результатом даних технологій і застосування високоякісних полімерів стали лінзи з високим ступенем комфорту, здатні повністю забезпечити чудове зір. У виготовленні застосовується Sodium Hyaluronat (гіалуронова кислота), яка дозволяє зберігати високу зволоженість виробів набагато довше, ніж у інших виробників.

Переваги корейської продукції

Продукція від Інтероджо виділяється наступними перевагами:

  • прийнятною ціною;
  • тільки позитивними відгуками;
  • широким асортиментом;

Унікальні розробки швидко виділили виробника серед конкурентів і вивели його на світовий ринок. На даний момент технологічний прогрес компанії розвивається і доповнюється новими оригінальними рішеннями в виготовленні мультифокальних, кольорових, сферичних, торических лінз, а також супутніх аксесуарів. Продукцію корейської компанії Interojo ви можете придбати на нашому сайті.