Gelflex

0

 

Gelflex - компанія, що займається розробкою передових технологій у сфері контактної корекції зору, а також випускає найкращі зразки усіх видів м’яких контактних лінз. У 1971 році компанію заснували в Австралії. Завдяки потужним технологіям та працівникам найвищої категорії за 35 років існування Gelflex розробила значну кількість технологій, які нині застосовують для виготовлення найкращих контактних лінз.

Унікальність контактних лінз Gelflex

Всі вироби компанії оснащені високим ступенем захисту від ультрафіолету, що в результаті стало головною відмітною особливістю їх продукції. Також Гелфлекс використовують патент на технологію Radial EDGЕ, яка дозволяє отримати з високоякісних полімерних матеріалів ультратонкі і міцні лінзи з закругленими краями.

Дуже тонкий профіль і унікальний дизайн краю дають можливість комфортного і безпечного носіння виробів, а також дозволяють поліпшити чіткість зору на периферії. Асферичні лінзи Гелфлекс з неионного полімеру мають таке співвідношення товщини центру і краю, яке забезпечує доступ до кисню для рогівки ока. Такі лінзи стійкі до відкладень, тому не викликають відторгнення.

Переваги продукції Gelflex

Мета компанії - забезпечити за доступну ціну відмінний комфорт і якість виробів для корекції зору. Постійний попит на продукцію у покупців, а також виключно позитивні відгуки досягаються завдяки впровадженню нових технологій і розробок у виробництві. Продукція даної компанії має ряд істотних переваг:

  • головне виробництво в Західній Австралії;
  • австралійський контроль якості;
  • високий рівень кислородопроницаемости виробів;
  • відмінні оптичні показники.

Широкий асортимент компанії представлений склеральну, кольоровими, торическими, дитячими, біфокальними, а також унікальними тонуючими косметичними лінзами, які кардинально змінюють колір очей. Також вироби створюються за індивідуальним рецептом із застосуванням сучасних методів виправлення рефракції зору у дітей і дорослих. Продукцію компанії Gelflex ви можете купити на нашому сайті.