Clearlab

0

Clearlab International — один з провідних у Великобританії виробників оптичних виробів. Це порівняно молода компанія на світовому ринку офтальмології. Завдяки впровадженню новітніх розробок, технологій і сучасних матеріалів вона завоювала вагому репутацію в країнах Європи, Азії та Америки.

Особливості контактних лінз Clearlab International

 

Комфорт, безпека і простота — ось основні постулати бренду Clear, покликаного максимально полегшити життя людям з порушеним зором.

 

Революційний прогрес і якісно новий рівень КЛ бренду досягнутий завдяки таким факторам:

  • Використання біосумісного синтетичного матеріалу Aquagrip, який подібний до муцину (натуральному компоненту слізної рідини). Це дозволяє лінзам практично повністю зберігати вологу в будь-яких умовах.
  • Спеціальна технологія Truform кардинально змінила краї лінзи. Дана технологія дозволила зробити КЛ ультратонкими і злегка піднятими, що забезпечує рівномірний тиск, правильну посадку і оптимальну рухливість виробів.
  • Вдосконалений контроль оптичних аберацій, що покращує гостроту зору та контрастну чутливість навіть в умовах поганої освітленості.
  • Особливо точне виготовлення поверхні лінзи, що виключає мікронерівності і перепади товщини.

Відмінна гострота зору, постійна зволоженість, комфорт при тривалому носінні і особливий дизайн, що виключає неправильну посадку, дозволяють поліпшити якість життя як просунутим користувачам КЛ, так і новачкам.

 

Кращі контактні лінзи Clear в нашому інтернет-магазині

 

Інтернет-магазин Linza.com.ua пропонує своїм покупцям різноманітні моделі КЛ, найбільш популярними з яких є:

  • одноденні Clear 1-day;
  • тривалого носіння та щомісячної заміни Clear all-day;
  • денного режиму носіння та щомісячної заміни з рівнем вмісту вологи 58% Clear 58 UV;
  • денні квартальної заміни Clear 38.

 

Широкий діапазон оптичної сили від -10 до +6 діоптрій і наявність двох радіусів кривизни дозволяють використовувати дані вироби широкому колу споживачів. Наш інтернет-магазин надає найбільш низькі в Україні ціни, які задовольнять навіть найвибагливішого покупця.