ua

30 лінз Alcon Precision 1™ + 5 додаткових лінз у подарунок*

Promotion
Promotion
До кінця акції залишилось:
Умови акції

Акція 30+5! При покупці упаковки лінз щоденної заміни Alcon Presicion 1 або Precision 1 for Astigmatism — даруємо* ще 5 лінз тієї ж рефракції.

 

Акція діє з 1 березня до 31 грудня 2024 року включно.

 

Скористайтеся вигідною пропозицією, подаруйте своїм очам комфорт і турботу. Проте поспішіть, адже кількість акційних лінз обмежена!

 

Precision 1 є чудовим вибіром лінз на всі випадки життя. У подорожах, відрядженнях, на вечірках і просто у повсякденному користуванні — м'які одноденні лінзи від Alcon будуть у нагоді!

 

Головні особливості акційних лінз:

• створені по унікальній технології SmartSurface®;

• на їх поверхні є надтонкий шар, в якому міститься понад 80% вологи;

• оптимальна киснепроникність — 100 Dk/t.

• не потребують складного догляду: щоранку одягається нова пара лінз, яка викидається вже ввечері**.

 

Робіть замовлення не вагаючись, а ми гарантуємо його швидку та безкоштовну доставку!

LINZA —  ваш оптичний онлайн-супермаркет.

 

* Акція проводиться офіційним дистриб’ютором. Реклама медичного виробу. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Сертифікат відповідності UA.101.MD.3.0015-23.02. У випадку виникнення будь-яких небажаних явищ при застосуванні виробів компанії Алкон просимо повідомити про це за електронною адресою: QA.Complaints@alcon.com.

Акція проводиться офіційним дистриб’ютором. Під подарунком мається на увазі придбання 5 контактних лінз Precision 1,  Precision 1 for Astigmatism, за ціною 5,00 грн за умови придбання упаковки №30 контактних лінз Precision 1,  Precision 1 for Astigmatism. Ціна з урахуванням ПДВ. Участь в акції беруть лише ті діоптрії, до яких наявна подарункова упаковка трайлів на день виписки товару. Кількість товару за акційною пропозицією обмежена. Акція діє з 04.01.2024 по 31.12.2024 року або до завершення акційного товару по всій території України, окрім АР Крим та окупованих територій. Офіційний дистриб’ютор на території України ТОВ «ЛЕНТІ ПРО», тел. (044) 364 04-02, ЄДРПОУ 37884473. UA-T30-VCL-2300004

**Інформація з офіційної сторінки Alcon: https://precision.myalcon.com/

Поділитися в фейсбук
Товари, які беруть участь в акції: