Оптичний блог

Вибираємо блакитні контактні лінзи

Вибираємо блакитні контактні лінзи - linza.com.ua

Контактні лінзи — це не тільки зручний та ефективний засіб для корекції зору, але й оригінальний спосіб урізноманітнити свій вигляд. Якщо у вас, наприклад, виразні карі очі, але вам цікаво, як би ви виглядали з блакитними або зеленими очима — можна спробувати кольорові лінзи. Кольорові контактні лінзи можуть повністю або частково змінювати природний колір очей. Якщо ви завжди прагнете до змін, не боїтеся експериментувати — «приміряйте» до свого звичного образу новенький колір очей. Доступна величезна палітра кольорів: від стандартних кольорів райдужки до яскравих, карнавальних забарвлень. У цій статті спробуємо детально розібратися: що таке кольорові і відтінкові контактні лінзи, чим відрізняються і як правильно вибирати такі лінзи.

Кольорові та відтінкові контактні лінзи: в чому різниця

Кольорові м'які контактні лінзи (МКЛ) діляться за відразу кількома ознаками. Залежно від призначення доступні наступні види кольорових МКЛ:

  • Коригуючі. Контактні лінзи, які комбінують функцію зміни кольору очей з корекцією дефектів зору. Універсальне рішення для хорошого зору і оригінальної зміни іміджу.
  • Косметичні. Контактні лінзи для тимчасової зміни кольору очей. Такі лінзи призначені тільки для естетичних цілей, дозволяють частково або повністю змінювати природний колір очей, відтіняючи райдужку. Призначені в основному для людей з дефектами райдужної оболонки.
  • Декоративні. Лінзи в максимально яскравих і неприродних кольорах. Найчастіше одягаються для спеціальних заходів, але найсміливіші користувачі можуть носити такі лінзи і в повсякденному житті. Декоративні лінзи можуть бути червоного, чорного, фіолетового кольору або з різними візерунками. МКЛ такого типу діляться на клубні, театральні та карнавальні.

Залежно від інтенсивності зміни природного кольору очей можна виділити такі типи контактних лінз:

  • Кольорові. Лінзи для максимального ефекту, дозволяють кардинально міняти колір очей. Мають досить щільну текстуру з насиченим пігментом. Підійдуть людям з природним темним кольором очей.
  • Відтінкові. Лінзи з менш щільним, напівпрозорим забарвленням. Не змінюють колір райдужної оболонки повністю, а лише відтіняють його, увиразнюють і насичують. Підійдуть людям зі світлими від природи очима.
  • Дизайнерські. МКЛ з оригінальними принтами або малюнками, найчастіше неприродного кольору. Малюнок таких лінз імітує рельєф райдужки. Дизайнерські МКЛ роблять погляд ефектним і привабливим.

Залежно від потреб і ритму життя, можна підібрати кольорові лінзи з щоденним, місячним або квартальним режимом заміни.

Чи безпечні кольорові лінзи

Кольорові контактні лінзи не шкодять зору і здоров'ю очей, як і звичайні лінзи — вони цілком безпечні. Головне, дотримуватися загальних правил догляду та користування лінзами, щоб уникнути будь-яких негативних наслідків. В цілому кольорові МКЛ досить комфортні в носінні, еластичні, не викликають дискомфорт і роздратування очей.

При користуванні кольоровими контактними лінзами рекомендується:

  • попередньо проконсультуватися з офтальмологом;
  • ретельно мити руки перед тим, як надягати або знімати лінзи;
  • не носити МКЛ довше терміну;
  • знімати лінзи перед сном.

Кольорові лінзи не варто носити водіям і людям, яким на роботі потрібна постійна зорова концентрація. Фарба в таких лінзах знаходиться всередині і не шкодить поверхні ока.

Перед покупкою кольорових МКЛ потрібно обов'язково проконсультуватися з офтальмологом, щоб отримати точні рекомендації.

Як вибрати кольорові контактні лінзи

Вибираючи кольорові контактні лінзи можна себе не обмежувати, адже доступний великий і різноманітний асортимент. Свої кольорові МКЛ пропонують відомі світові бренди: Alcon, Bausch & Lomb, Interojo, Gelflex. Розглянемо кілька конкретних прикладів лінз такого типу та їх характеристики, щоб допомогти вам з вибором:

— AirOptix Colors від Alcon

Силікон-гідрогелеві кольорові лінзи з місячним режимом заміни. Мають плазмову обробку поверхні, відмінну проникність кисню — 138 Dk/t і вологовміст 33%. Доступні в відразу 12 виразних кольорах: Pure Hazel, Blue, Green, Gray, Brown, Honey, Brilliant Blue, Gemstone Green, Sterling Gray, Turquoise, Amethyst, True Sapphire.

— FreshLook Colors від Alcon

Гідрогелеві косметичні лінзи місячного режиму заміни. Призначені для радикальної зміни кольору очей, людям з нормальним зором або короткозорістю. Виготовлені з застосуванням унікальної технології 3-in-1 Color Technology. Вологомісткість — 55%. Доступні в 5 кольорах: блакитному (Blue), сапфіровому (Sapphire Blue), фіалковому (Violet), сірому (Grey) і зеленому (Green).

— Adria Festival 1 Tone від Interojo

Відтінкові контактні лінзи з гідрогелевого матеріалу, з щоквартальним режимом заміни. Призначені для людей зі світлими відтінками очей. Доступні в трьох кольорах: блакитному (Blue), зеленому (Green) і фіолетовому (Lavander).

— SofLens Natural Colors від Bausch & Lomb

Кольорові контактні лінзи з гідрогелю (Polymacon A) місячної заміни. Виготовлені за інноваційною технологією RP4 Technology. Доступні в 10 яскравих кольорах: Aquamarine, Amazon, Emerald, Indigo, India, Jade, Platinum, Pacific, Topaz, Dark Hazel.

— Ningaloo від Gelflex

Денні кольорові МКЛ для людей з нормальним зором або короткозорістю (до 10 діоптрій). Виготовлені за унікальною технологією Radial Edge, з гідрогелю (Methafilcon A). Доступні в 5 кольорах: морський блакитний, літня ліщина, перловий сірий, пляжна бронза, діамантовий зелений.

Кольорові і карнавальні контактні лінзи можна за вигідною ціною придбати на Linza. До вашого вибору МКЛ різних кольорів, параметрів, режимів носіння і заміни. Кольорові контактні лінзи — чудовий спосіб оновити свій вигляд або приховати дефекти райдужної оболонки. Не бійтеся експериментувати, здивуйте оточуючих новим кольором очей!

Похожие статьи
Більше новин