Мій кабінет
3% 5% 7% 10%
ua

Зволожуючі краплі Bausch+Lomb

Bausch & Lomb - компанія, яка майже 160 років виготовляє офтальмологічну продукцію, засоби контактної корекції зору, хірургічні та фармацевтичні препарати та поставляє їх на світовий ринок. В нашій країні Baush+Lomb відома завдяки якісним лінзам безперервного носіння, квартальним лінзам та засобам по догляду за ними. Щорічно американська компанія продовжує удосконалювати свої можливості, покращувати принципи виробництва, використовувати тільки інноваційні матеріали. . високий потенціал та можливості виробництва сприяють тому, що продукція компанії займає найвищі світові позиції серед подібних офтальмологічних засобів. В Україні за популярністю Baush+Lomb займає друге місце після Ciba Vision.

Фільтри
Об'єм
Бренд
Товарів не знайдено

Bausch & Lomb — це «дітище» німецького іммігранта Джона Бауша та його друга Генрі Лобма. Початок історії — в 1853 році у магазинчику в Рочестері, де розроблялися, вироблялися і продавалися оправи та оптичні вироби. А потім і контактні лінзи.

До заслуг компанії Bausch + Lomb також відносяться:

З тих пір компанія тримає позицію найбільшого постачальника засобів з догляду за очима.

Види лінз компанії Bausch & Lomb

В наявності МКЛ Бауш + Ломб з силікон-гідрогелю та гідрогелю. Лінійки бренду Bausch & Lomb: Софленс, Біотрит (з матеріалу HyperGel), PureVision ™.

Контактні Bausch & Lomb для корекції: гіперметропії (далекозорість) та міопії (короткозорість). А також лінзи для астигматизму і вікової далекозорості — пресбіопії.

Крім того — контактні лінзи кольорові, які можуть коригувати зір або бути з 00 діоптріями.

В асортименті контактні Бауш енд Ломб з терміном заміни:

Bausch & Lomb розробила такі режими носіння для своїх контактних лінз (режим визначає лікар-офтальмолог):