AVIZOR ENZYME

0

Avizor International – іспанська компанія, головна спеціалізація якої – виготовлення засобів для догляду за контактними лінзами. Головне правило компанії – виготовляти тільки якісну продукцію із використанням найкращих людських та технічних ресурсів. Вже більше 25 років Avizor постачає продукцію не лише на внутрішній ринок країни, але й по всій Європі та світу. Українським споживачам іспанська компанія, в першу чергу, відома, як постачальник високоякісних розчинів для лінз, одноступеневих пероксидних систем, ензимних пігулок, зволожуючих крапель.

Розчини й краплі Avizor

Дана брендовий лінійка товарів по догляду за засобами контактної корекції розширюється з кожним роком. На сьогоднішній день представлені:

  • зволожуючі краплі для очей;
  • змащувальні краплі;
  • багатофункціональні розчини для лінз;
  • засоби для ензимної очищення лінз;
  • системи пероксидного очищення та інше.

Особливий догляд необхідний за КЛ тривалого терміну носіння (більше 3-х місяців). Крім щоденного застосування багатоцільового розчину необхідна ферментна або ензимну очищення. Її проводять для видалення різних забруднень, в основному білкових, які не пропускають потрібну кількість кисню.

Ензимні очисники включають в себе рідкий активний розчин і ферментні таблетки для лінз. Процес очищення складається з кількох етапів:

  1. Таблетки розчиняються в багатоцільовий рідини.
  2. КЛ занурюються в отриманий розчин на чітко визначений виробником час.
  3. Після цього вони виймаються і промиваються чистим розчином.

Найкраща продукція Avizor в нашому інтернет-магазині

На нашому сайті ви можете вибрати і замовити всі необхідні вам брендові продукти для зберігання і очищення КЛ, ензимні очисники і багато іншого. Наші консультанти-офтальмологи дадуть кваліфіковані відповіді на всі ваші запитання. Відмінна якість виробів підтверджено Європейським сертифікатом.

Доступна ціна, зручна упаковка і дозування, що дозволяє користуватися засобами як в домашніх умовах, так і під час тривалих поїздок, зроблять вашу покупку приємною, а догляд за КЛ легким і безпечним.