Передзвоніть мені
Увійти

Реєстрація

Забули свій пароль?

Статті

Чому наші клієнти роблять вибір на користь контактних лінз

15.02.2018

У сучасному світі діагноз, що вказує на поганий зір, більше не лякає людей, адже є безліч засобів і можливостей впоратися з цією недугою. Одним із найбільш поширених, зручних і доступних засобів корекції зору є контактні лінзи. Вони мають безліч показань і переваг, якими готовий поділитися кожен офтальмолог. Але й це не головне для людини, яка робить свій вибір. Більш важливі ті зручності і вигоди, які він отримує як активний носій цих лінз.

Переваги контактних лінз у щоденному житті

Якщо коротко пояснювати, чому багато хто обирає саме контактні лінзи, то це виглядає наступним чином:

 1. Ви маєте повноцінний зір, не користуючись при цьому окулярами, яких багато хто соромиться;
 2. Ви можете вільно одягати сонцезахисні окуляри в сонячну погоду;
 3. Ви можете займатися спортом і активно проводити свій вільний час, при цьому вам ніщо не заважає;
 4. Ви можете водити автомобіль, не покладаючись на окуляри;
 5. Ви можете змінити колір очей, що проявляє ваш стиль;
 6. Ви можете забути про поганий зір на тривалий час (при використанні лінз постійного носіння);
 7. Жодні дужки окулярів не обмежують поле огляду;
 8. При вході в тепле приміщення після морозу не виникає проблеми запітніння, як з окулярами;
 9. Більше не потрібно шукати окуляри по всій квартирі або в сумочці, адже лінзи завжди на очах.

Медичні переваги контактних лінз

Безліч незаперечних переваг можна виділити з медичної точки зору:

 • при використанні контактних лінз зір коригується більш природно, адже лінза сприймається організмом як продовження очей;
 • поле зору не тільки не обмежене, але і предмети зберігають натуральні розміри, відсутні можливі спотворення;
 • контактні лінзи можуть бути ефективнішими, ніж окуляри у різних складних офтальмологічних випадках, саме тоді їх і рекомендують лікарі, наприклад, коли велика різниця в діоптріях на очах; при астигматизмі найчастіше лінзи забезпечують більш якісний зір, ніж окуляри.

Своїм враженням ділиться клієнтка:

«Контактні лінзи – потрібний і корисний винахід людства. Так, колись у мене були окуляри. Але носити їх вже дуже не хотілося, та й створювало це масу незручностей не тільки морального характеру, але й практичного. І коли у мене з'явилася можливість придбати контактні лінзи, радості не було меж. Нарешті світ віднайшов чіткість, яскравість і різнобарвність. Ставлення змінилося і всередині мене. Минули колишні комплекси, з'явилася впевненість не тільки в собі, а й у своєму майбутньому. Адже тепер стала доступна будь-яка професія, можна займатися будь-яким видом діяльності практично без обмежень».

Контактні лінзи – за і проти

Хтось може бути проти контактних лінз. Так, є й такі. Якщо у людини патологічна непереносимість лінз, то це вагомий аргумент. А інші, мабуть, просто не бажають дотримуватися простих правил гігієни. Адже мати чисті руки, коли торкаєшся до своїх очей, це доступно і природно. І змінювати контактні лінзи потрібно вчасно, в цьому виявляється елементарна повага до себе і свого організму. Все це зрозуміло кожній людині, і не є чимось надприродним. До того ж ці елементарні правила входять у звичку, а до хорошого зору взагалі звикаєш моментально. І воно того варте.