Увійти

Реєстрація

Забули свій пароль?

Статті

Огляд зволожуючих крапель для очей. Які краще вибрати?

15.11.2015

З кожним новим днем контактна корекція зору стає популярнішою, ніж звичайні коригуючі окуляри. Це факт.  Лінзи зручніше використовувати в багатьох випадках, будь то повсякденні побутові справи, вид вашої активності, професійна діяльність або відпочинок.

Вибрати хороші, а головне, відповідні вам контактні лінзи - це не проблема. На ринку офтальмології є ряд провідних виробників, які пропонують людям з поганим зором дуже хороші варіанти різних мкл - від традиційних до щоденних.

При цьому використання контактних лінз слід сприймати як серйозну відповідальність перед своїм здоров'ям і, зокрема, перед своїми очима.

Тільки правильне використання коштів контактної корекції і всіх аксесуарів для них призведе до збереження здоров'я очей, поліпшення якості видимості і чіткості сприйняття навколишнього середовища.

Щоб ваші м'які оптичні прилади на протязі всього терміну носіння залишалися в задовільному стані, а ваші очі відчували комфорт - вам знадобиться ряд засобів по догляду за лінзами. У цей список офтальмологи вносять:

Всі ці аксесуари дуже важливі і не можна щось виключити. Тільки комплексний підхід до догляду та збереженню контактних лінз забезпечує здорове носіння і хороше самопочуття.

З розвитком сфери контактної корекції виробники подбали про якісну наявність всіх засобів для догляду.

Навіщо потрібні зволожуючі краплі

Зволожуючі краплі сьогодні одне з незамінних засобів, які забезпечують всім користувачам мкл тривалий комфорт при носінні лінз. Якщо розчин для лінз - це засіб незамінний тільки в деяких випадках носіння мкл (при носінні одноденок рідина вам не знадобиться), то краплі для очей потрібні завжди і всім, хто користується лінзами будь-якого терміну носіння і заміни.

Без зволожуючих крапель не обійтися, якщо:

  1. ви відчуваєте дискомфорт до кінця робочого дня;
  2. якщо ваші очі почервоніли, коли на них контактні лінзи;
  3. якщо ви працюєте в приміщенні з сухим повітрям;
  4. якщо ви відчуваєте печіння в області очей.

Роль крапель при носінні лінз дуже вагома. Допомогти очам швидше адаптуватися до нових мкл, до частого їх носіння, випадків, коли немає можливості зняти лінзи на ніч, можуть саме краплі для очей. Потрапляючи безпосередньо на матеріал контактної лінзи, краплі наповнюють їх структуру додатковою вологою, яка, в свою чергу, позитивно впливає на стан очного яблука і на його нормальне зволоження.

Щоб зволожуючі краплі для очей йшли вам на користь і допомагали своєю роботою, слід пам'ятати основні правила їх використання.

Застосування крапель

Краплі для лінз поділяються на 2 види. Перший вид - це ті, які використовуються безпосередньо в момент знаходження лінз на очному яблуці.  Другий вид - це ті, які використовуються тільки після того, як ви знімаєте лінзи з очного яблука. У другому випадку зволожувачі каплі дозволяють не тільки поліпшити якість видимості і відчуття комфорту, вони позитивно впливають на самі лінзи, і можуть продовжити термін їх експлуатації.

Порядок використання крапель простий і зводиться до декількох основних етапів:

  • добре очистити руки;
  • закинути голову вгору, щоб очі дивилися в стелю;
  • пальцями однієї руки злегка відтягнути нижню повіку;
  • другою рукою видавити з флакона 1-2 краплі зволожувача;
  • потримати відкритими очі близько півхвилини.

Пацієнти при використанні крапель  часто звертаються до офтальмологів з питанням, як часто слід закапувати очі при сухості очей або від їх почервонінні. Насправді доктор може дати загальні рекомендації (від 1 до 3 разів на добу). А ось пацієнт сам повинен визначати для себе частоту використання. Все буде залежати від виду лінз, їх матеріалу, від режиму їх носіння, частоти заміни, побутової обстановки, в якій знаходиться людина, а головне, від індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Слід також пам'ятати, що частота використання крапель буде залежати від складу самого препарату, його особливостей, його призначення - на що саме буде направлено його дію. Чи то це краплі з зволожуючим ефектом, то вони сприяють зняттю подразнень, алергічних реакцій, або вони борються з інфекційними захворюваннями очей.

У будь-якому випадку, краплі необхідні для кожного, хто хоч зрідка носить м'які контактні прилади.

Найпопулярніші зволожуючі краплі

На сьогоднішній день ринок контактної корекції переповнений від кількості пропонованих зволожувачів. Різні за дією, за складом, за ціною. Вибрати їх можна в будь-який оптиці, аптеці або інтернет-магазині, що спеціалізуються на продажу оптичних препаратів для поліпшення зору.

Давайте розберемося, в чому ж їх відмінність, і в чому перевага тих або інших крапель. Які краплі будуть краще підходити саме вам і вашим очам.

 

1. ReNu Lubricating & Rewetting drops від компанії Bausch & Lomb

Це засіб для зволоження контактних лінз. Систематичне його використання в рази покращує стан очей під час носіння лінз, знижує почервоніння, усуває свербіж і відчуття печіння на очах.

Краплі Реню будуть найбільш сприятливі тим людям, хто переходить з оптичних окулярів на контактну корекцію. Сам період адаптації буде не таким довгим і менш дискомфортним. Повидон - це зволожуючий компонент, який знаходиться в цьому засобі і добре впливає на рівень вмісту вологи мкл. Офтальмологи рекомендують ReNu Lubricating & Rewetting drops тим пацієнтам, хто тривалий час проводить час за моніторами комп'ютерів.

 

2. Biotrue drops від компанії Bausch & Lomb

Це найновіші і поки що найкращі краплі в області зволоження контактних лінз і очей. Краплі розроблені за унікальною технологією. До їх складу входить додатковий зволожуючий агент, який максимально подібний до складу людської сльози. Він добре і надійно зволожує лінзи протягом 16 годин. Досить закапати очі 1 раз в день, щоб відчувати повний комфорт і добре бачити в ваших оптичних приладах цілий день.

Краплі Biotrue випускаються в двох зручних для користувачів форматах - унідозах і в одному флаконі. Використовувати даний засіб можна як при носінні мкл, так і просто на слизову оболонку ока.

 

3. Comfort Drops від компанії Sauflon

Засіб, який дарує комфорт при носінні контактних лінз. Його можна використовувати безпосередньо на поверхню мкл, коли ті знаходяться в оці. Завдяки краплях протягом 4-6 годин пацієнт буде відчувати комфорт і хорошу якість зору. Даний засіб максимально зволожує і змащує поверхню лінз.

Особливо це буде корисно для тих, хто тільки-тільки починає носити лінзи після оптичних окулярів.

 

4. Avizor Comfort Drops від компанії Avizor

Засіб для зволоження лінз, який в своєму складі має зволожуючий компонент повідон. Випускається в флаконі об'ємом 15 мл.

Краплі заслужили гарну репутацію завдяки своїм якостям. Вони добре усувають відчуття сухості очей, відчуття стороннього тіла на очах, печіння, знімають втому, позбавляють від почервоніння очного яблука.

Лікарі рекомендують використовувати зволожувач Авізор тим людям, хто працює в несприятливих умовах – погане провітрювання приміщення, сухе повітря, задимленість і т.д.