Мій кабінет
3% 5% 7% 10%
uaОптичний блог

Чи можна робити зарядку для очей в лінзах?

Чи можна робити зарядку для очей в лінзах? - linza.com.ua

Чому так важливо стежити за здоров'ям очей

Активний розвиток передових технологій спричинило за собою збільшення навантаження на організм людини.

Все більше часу ми з вами проводимо за моніторами комп'ютерів. Працюємо в офісах, начебто на нескладній фізично роботі, але, як виявилося, така втома від випромінювання моніторів набагато важча, ніж робота з великою вагою або активна праця на відкритому просторі.

Наші діти також стали піддаватися сильнішому впливу гаджетів: мобільні телефони, планшети, електронні книги змушують малюків напружувати очі, що загрожує серйозними наслідками і погіршенням зору.

В результаті з кожним роком все більше людей звертаються до офтальмологів із проблемами короткозорості, далекозорості, астигматизму і інших захворювань зорової системи.

Як би ми не використовували різні заходи захисту: окуляри, контактні лінзи, захисні екрани для моніторів тощо, нашим очам цього недостатньо. Вони повинні відпочивати, змінювати фокус своєї уваги, тим самим розслаблятися і відновлюватися після тривалих навантажень.

Існує кілька правил, як допомогти нашим зоровим органам справлятися з великим навантаженням і надовго залишатися в бадьорому стані, без шкоди для зору.

Які вправи для очей можна виконувати, не знімаючи контактні лінзи

Отже, ми з'ясували, що гімнастика для розслаблення очей і поліпшення зору показана всім без винятку. Не важливо, добре ви бачите чи ні. Кілька простих вправ дозволять вам бачити краще, без перешкод і перенапруг.

Виникає ще одне важливе питання – Чи можна робити гімнастику, не знімаючи контактних лінз? Можна і потрібно!

Зарядка для очей в лінзах не шкодить. Здатність контактних приладів добре триматися на поверхні ока і повторювати всі його рухи дає можливість без проблем виконувати найрізноманітніші вправи для збереження гостроти зору і розслаблення очних м'язів.

Найефективніші вправи для відновлення діяльності очей і покращення загального стану:

  • концентрація зору. При виконанні не забувайте моргати. Якщо подекуди відчувається сухість, використовуйте зволожуючі краплі. Виконується вправа наступним чином: візьміть олівець в руку, відведіть його прямо від носа якнайдалі, а потім поступово наближайте так, щоб в результаті він торкнувся кінчика носа. При цьому не втрачайте концентрації погляду на олівці. Нехай ваш погляд постійно стежить за ним і за його рухом. Повторювати таку вправу слід до 10 разів щодня;
  • рух очима по колу. Зручно сядьте в кріслі. Повільно описуйте очима коло, спочатку за годинниковою стрілкою, а потім проти її руху. Повторюйте вправу до 5 разів на день;
  • дистанційна увага. Для цієї вправи слід підійти до вікна. На рівні очей знайдіть умовну мітку. А тепер за вікном знайдіть якийсь далекий предмет, сфокусуйтеся на ньому і поступово ведіть погляд від предмета за вікном до мітки на вікні.
Похожие статьи
Більше новин