15.02.2018
Не залежно від того, чи носите ви контактні лінзи, час від часу доводиться вдаватися до очних крапель. Для цього може бути багато причин:
Зволожуючі і лікувальні краплі в умовах сьогоднішнього ритму життя стають незамінним засобом для поліпшення стану органів зору. Але, як стверджують офтальмологи-практики, серед тих, хто використовує краплі, дуже мало пацієнтів, які насправді знають, як це робити правильно. Розуміння і володіння технікою правильного закапування допомагають у будь-якій ситуації зберігати відмінний стан очей, надовго продовжують комфорт бачення, не залежно від ситуації, в якій ви опинилися.
Найпоширеніша помилка, яку допускають під час використання лікувальних крапель (наприклад, з антибіотиками), – капати очі у внутрішній кут, ближче до носа. Так чинити не можна! Адже біля основи очей рідина попадає в слізні канали, а потім у ніс, де потрапляє в кров і починає циркулювати по організму. Це може призвести до побічних ефектів. Зі звичайними зволожуючими краплями все простіше, але тим не менш техніка застосування їх теж важлива.
Від правильності закапування напряму залежить результат очікуваного лікування – зменшення алергічної реакції, почервоніння, зниження синдрому «сухого ока», усунення відчуття піску тощо.
Існують прості правила і поради, які допоможуть користувачам очних крапель якомога швидше досягти бажаного результату:
Слід також пам'ятати, що тривалість лікування повинен визначати лікар, навіть для звичайних зволожуючих крапель. Справа в тому, що не всі зволожуючі речовини можна використовувати тривалий час. Тому навіть при виборі зволожуючих засобів для очей звертайтеся за рекомендаціями до офтальмолога.